Каталог матеріалів

Урок №7-8 інтегрованого курсу "Пізнаємо природу" для 6 класу за Т. Коршевнюк, О. Ярошенко - Практичне дослідження. Винаходи, що роблять комфортним життя, їх історія та призначення.

Інформація відсутня

«____»___________20___ року

Конспект уроку «Пізнаємо природу» з використанням навчального посібника Коршевнюк Т.В., Ярошенко О.Г. (2023)

Урок №7-8. Практичне дослідження. Винаходи, що роблять комфортним життя, їх історія та призначення. Узагальнення розділу «Вчимося досліджувати природу». Самооцінювання навчальних результатів теми. Екскурсія до хімічної чи біологічної лабораторії, музею науки, природничого музею.

Мета: вивчити історію та розвиток винаходів, які полегшують наше життя і роблять його комфортнішим. Це може включати винаходи в галузі науки, технології, медицини, екології та інших областей, дати учням розуміння, які конкретні завдання вирішують винаходи, які розглядаються на уроці, і як ці винаходи впливають на наше повсякденне життя, зацікавити учнів і підштовхнути їх до подальшого дослідження і вивчення природничих наук, а також виявлення можливостей для саморозвитку в цих галузях.

Очікуванні результати: учні знають історію і призначення різних винаходів, які полегшують життя людей і роблять його комфортнішим, розуміють, які наукові принципи і явища лягли в основу цих винаходів і як вони функціонують, розвитку навичок проведення практичних досліджень або експериментів для вивчення наукових принципів, узагальнюють свої знання про дослідження природи, наукові відкриття та винаходи, і побачити зв'язок між ними, оцінюють свої знання та навички, які вони здобули під час вивчення цієї теми, і визначають, які аспекти потребують подальшого вдосконалення, розуміють важливість науки і технології в сучасному світі і можуть стати стимулом для подальшого вивчення природничих наук і розвитку наукового підходу до рішення проблем.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Побесідуймо.

Слайд5. Підсумуймо.

Слайд6. Дай відповідь на запитання.

Слайд7. Продовжте речення.

Слайд8-9. Як з часом удосконалювалася техніка.

Слайд10. 17 січня в Україні святкують День дитячих винаходів.

Слайд11-15. Винаходи, які придумали діти.

Слайд16. Цікаво знати. Історія винаходу мікроскопа.

Слайд17.Гімнастика для очей.

Слайд18. Робота в підручнику.

Слайд19. Вправа «Трибуна думок»

Слайд20. Оціни твердження:

Слайд21. Робота в підручнику

Слайд22. Ознайомся з винаходами українських школярів і школярок. Для цього відскануй QR – код.

Слайд23. Вправа «Трибуна думок»

Слайд24-25. Робота в підручнику.

Слайд26. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд27. Оціни свої досягнення в пізнанні природи

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні