Каталог матеріалів

Урок №64 для 4 класу з математики за Г. Лишенко - Формування уявлень про площу фігури. Порівняння площі фігур з клітинками. Повторення знаходження числа за значенням його дробу.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Григорія Лишенко»

Урок №64. Формування уявлень про площу фігури. Порівняння площі фігур з клітинками. Повторення знаходження числа за значенням його дробу.

Мета: формувати уявлення учнів про площу фігури, вчити порівнювати площі фігур з клітинками; повторити знаходження числа за значенням його дробу; вдосконалювати вміння розв’язувати задачі; розвивати мислення, математичну пильність; виховувати інтерес до предмета; формувати математичну компетентність.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 1-2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Усний рахунок.

Слайд 4. Каліграфічна хвилинка.

Слайд 5. Рухлива вправа.

Слайд 6. Робота з підручником.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 7. Обчисли.

Слайд 8. Порівняй на око площу фігур.

Слайд 9. Досліди.

Слайд 10. Порівняй та накресли.

Слайд 12. Розв’яжи задачу.

Слайд 13. Розв’яжи задачу.

Слайд 14. Розв’яжи задачу.

Слайд 15. Обчисли.

Слайд 16. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого).

Слайд 17-18. Знайди число.

Слайд 19. Поміркуй.

Слайд 20. Робота з зошитом.

Слайд 21. Накресли.

Слайд 22. Розв’яжи задачу.

Слайд 23. Полічи.

Підсумок

Бесіда

Слайд 24. Інтерактивне завдання.

Слайд 25. Домашні тренувальні вправи.

Рефлексія.

Слайд 26. Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні