Каталог матеріалів

Урок №51-53 для 3 класу з літературного читання за О. Савченко - Народні і авторські засівальні пісні, щедрівки, колядки. Пошанування народних традицій. Розвиток уміння виразно читати.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (читання) з використанням навчального посібника «Українська мова та читання» (підручник для 3 класу) О.Савченко.

Урок № 51-52-53. Народні і авторські засівальні пісні, щедрівки, колядки. І.Жиленко «Здійсниться все...»

Мета: продовжувати знайомити учнів з творами українських письменників; розповідати про свої враження від прочитаного; вчити визначати жанри творів; удосконалювати навички правильного виразного читання; розвивати зв’язне мовлення, уяву, фантазію учнів, збагачувати словниковий запас, розширювати світогляд учнів, виховувати любов до природи, рідного слова, народних традицій.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3-6. Читацька розминка. Прочитай виразно засівальний віршик.

Слайд 7. Рухлива вправа для очей.

Слайд 8. Повідомлення теми уроку.

Слайд 9. Знайомтесь – українська письменниця Ірина Жиленко.

Слайд 10-12. Досліджуємо вірш. Ірина Жиленко «Здійсниться все…».

Читання тексту вчителем.

Слайд 13. Фізкультхвилинка.

Слайд 14. Прочитайте слова, правильно ставте наголос.

Слайд 15. Читання твору учнями. Бесіда за змістом тексту з елементами

вибіркового читання.

Слайд 16. Розглянь «хмару» зимових свят. Підготуй розповідь про одне із зимових свят, використавши слова із «хмари».

Слайд 17. Перегляд відео. Дитячі щедрівки та засівалки. Читає вчитель, учні.

Слайд 18. Рефлексія «Загадкові листи».

Слайд 19. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого).

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 20. Пояснення домашнього завдання.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні