Каталог матеріалів

Урок №5 для 9 класу з курсу "Мистецтво" за Л.М. Масол - Мінливість вражень імпресіоністів

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Масол»

Урок №05. Мінливість вражень імпресіоністів

Імпресіонізм Пленер

Художні твори: К. Моне. Імпресія. Схід сонця; картини із серії «Руанський собор». К. Піссаро. Бульвар Монмартр навесні; А. Сіслей. Міст у Вільнев-ла-Гаренн; Е. Дега. Танцівниці у блакитному; П.О. Ренуар. «Бал у Мулен-де-ла-Галлетт»; О. Роден. Мислитель, Поцілунок; М. Бурачек. Березень; О. Мурашко. Благовіщення, Жінка з квітами, Селянська родина.

Виконання: Т. Петриненко «Україна»

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект.

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Розгляньте зображення і спробуйте визначити ознаки імпресіонізму.

Слайд4-7. Слово вчителя

Слайд8. Поміркуйте.

Слайд9. Слово вчителя

Слайд10. Розгляньте зображення.

Слайд11-15. Слово вчителя

Слайд16. Обговоріть.

Слайд17-19. Слово вчителя

Слайд20. Розгляньте зображення.

Слайд21. Гімнастика для очей

Слайд22-24. З історії шедевра

Слайд25-30. Слово вчителя

Слайд31-36. Портрет митця

Слайд37. Виконуємо пісню «Україна»

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд38-39. Мистецька скарбничка

Слайд40. Узагальнюємо, аргументуємо, систематизуємо

Підсумок

Слайд41. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд42. Оцініть роботу за допомогою фразеологізмів

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні