Каталог матеріалів

Урок №45 для 4 класу з української мови за Н. Кравцовою, В. Романовою - Урок розвитку зв’язного мовлення 6. Написання докладного переказу з елементами опису.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку української мови за підручником Кравцової Н., Романової В.

«Українська мова та читання. 4 клас. У 2-х частинах. Частина 1».

 

Урок № 45  Урок розвитку зв’язного мовлення 6. Написання докладного переказу з елементами опису

 

Мета: пригадати та закріпити знання про твір, будову твору, вдосконалювати вміння писати переказ тексту; тему й мету; розвивати усне і писемне мовлення, мислення, творчі здібності учнів; збагачувати словниковий запас учнів; розвивати здатність співпрацювати з іншими учасниками навчального процесу, виконувати розумові операції й практичні дії; удосконалювати навички письма, пригадати правила оформлення речень; формувати компетентність спілкуватися рідною мовою; виховувати уважність, старанність, інтерес до навчання.

Очікувані результати: учні закріплюють знання про твір; будують речення про свої мрії, оформлюють їх у текст; збагачують словниковий запас; дотримуються правильної постави, співпрацюють з іншими учасниками навчального процесу, виконують розумові операції й практичні дії; удосконалюють навички письма та спілкування рідною мовою, пригадують правила оформлення речень; формують уважність, старанність, інтерес до навчання; розвивають навички самодисципліни; сприймають усну інформацію, аналізують почуту інформацію та оцінюють її, навчаються працювати з підручником та медіапродукцією; навчаються працювати в парах та в групах.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

І. Вступна частина.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3. Актуалізація опорних знань

Слайд 4. Повідомлення теми і мети уроку.

Слайд 5.  Розгадай ребус.

Слайд 6.  Словникова робота.

Слайд 7.  На окремому аркуші паперу складіть кластер до слова творчість

Слайд 8. Гімнастика для очей.

ІІ. Основна частина.

Слайд 9.  Зіскануй QR-код та переглянь відео. Чи змінилися під впливом переглянутого відео твої уявлення про печворк? Як саме?

Слайд 10.  Прочитай текст. Як ти гадаєш, чи можна отриману інформацію використати з користю?

Слайд 11. За опорними словами і словосполученнями напиши переказ тексту, доповнивши його описом виробу в техніці печворк, який тобі до вподоби.

Слайд 12. Проговоріть з однокласниками усно те, що збираєтесь написати.

Слайд 13. Попрацюйте разом.

Слайд 14. Прочитай написане.

Слайд 15. Фізкультхвилинка.

ІІІ. Заключна частина.

Підсумок.

Слайд 16. Прочитай у кріслі автора свій твір однокласникам і однокласницям. Запитай, яке враження він на них справив, які побажання вони хотіли б тобі висловити.

Рефлексія.

Слайд 16. Рефлексія «Зірковий настрій». 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні