Каталог матеріалів

Урок №42 для 4 класу з математики за Г. Лишенко - Визначення загальної кількості десятків, сотень, одиниць тисяч. Розв’язування задач на спільну роботу.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Григорія Лишенко»

Урок №42. Визначення загальної кількості десятків, сотень, одиниць тисяч. Розв’язування задач на спільну роботу. Ділення трицифрових чисел з перевіркою

Мета: закріплювати вмінні визначати загальної кількості десятків, сотень, одиниць тисяч; розвивати логічне мислення та математичне мовлення; удосконалювати вміння працювати в групі; виховувати товариськість

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 1-2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3-5. Усний рахунок.

Слайд 6. Каліграфічна хвилинка.

Слайд 7. Рухлива вправа.

Слайд 8. Робота з підручником.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 9. Обчисли.

Слайд 10-11. Порівняй, запиши «сусідів» числа.

Слайд 12-13. Запиши.

Слайд 14. Скільки усього тисяч?

Слайд 15. Знайди трете число.

Слайд 16-17. Розв’яжи задачу.

Слайд 18. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого).

Слайд 19-20. Виконай ділення.

Слайд 21. Поміркуй.

Слайд 22-23. Розв’яжи задачу двома способами.

Слайд 24. Робота з зошитом.

Слайд 25. Заповни таблицю.

Слайд 26. Порівняй.

Підсумок

Бесіда

Слайд 27. Домашні тренувальні вправи.

Рефлексія.

Слайд 28. Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні