Каталог матеріалів

Урок №40 для 2 класу з української мови за К. Пономарьовою - Добираю іменники. Складання речень.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 2 класу у 2-х частинах, частина 1; зошит «Я дружу зі словом», у 2-х частинах, зошит з розвитку мовлення «Подружися зі словом»)

Урок № 40. Добираю іменники. Складання речень.

Мета: вчити спостерігати і досліджувати значення слів, розпізнавати слова – назви предметів за питаннями хто? що?, складати і записувати речення за малюнками та поданими запитаннями; виховувати спостережливість, інтерес до оточуючого.

 

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 8. Прочитай з однокласником чи однокласницею розмову двох друзів.

Слайд 9. Дай відповідь на запитання Ґаджика.

Слайд 10. Прочитай інформацію капітана про професії на кораблі. Розшифруй слова в дужках. Поясни, що вони називають.

Слайд 11-12. Спиши розповідь капітана, розкриваючи дужки. Підкресли іменники, які відповідають на питання хто?

Слайд 13. Рухлива вправа.

Слайд 14. Яку професію порадиш вибрати Щебетунчикові Напиши про це.

Слайд 15-17. Назви предмети на малюнках. Постав питання до цих слів. Здогадайся, люди яких професій користуються цими предметами. Склади і запиши про це два речення.

Слайд 18. Читалочка стверджує, що професії «пахнуть». Прочитай текст і поясни, чи правильно вона думає.

Слайд 19-20. Випиши імена хлопчиків і назви професій їхніх мам. На які питання відповідають ці слова?

Слайд 21. Фізкультхвилинка.

Слайд 22-24. Розглянь малюнки. Пофантазуй і розкажи, чим пахнуть такі професії. Добери за кожним малюнком по два іменники і запиши. Усно постав до них питання.

Слайд 25. Поспілкуйся з однокласниками (однокласницями). Розпитай, яка професія кому подобається.

Слайд 26. Напиши 2-3 речення про те, ким працюють твої батьки.

Слайд 27. Рухлива вправа.

Слайд 28-29. Пояснення домашнього завдання. Запиши відповіді на запитання Читалочки. Підкресли в записаних реченнях іменники. Постав до них питання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні