Каталог матеріалів

Урок №4 для 5 класу з літературного читання за В. Заболотним - Легенди міфологічні, біблійні, героїчні. Герої легенд.

Безкоштовно

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку української літератури за підручником «Українська література». Автори: Заболотний В., Заболотний О., Слоньовська О., Ярмульська І. (2022)» для 5 класу за програмою НУШ.

Урок № 4.

Тема. Легенди міфологічні, біблійні, героїчні. Герої легенд. Легенди: “Неопалима купина”, “Як виникли Карпати”,” Сила рідної землі”.

Мета: закріпити поняття легенда, вчити доводити за прочитаним твором, до якого жанру він відноситься; розвивати навички читання, письма, монологічного та діалогічного мовлення, аргументування власної думки; виховувати повагу до однокласників, до інакшої думки, до читання та рідної країни, до видатних українців.

Очікувані результати:

формування предметних компетентностей: читає легенди у різний спосіб відповідно до мети читання; розрізняє легенди за тематичним спрямуванням та жанровими особливостями; переказує зміст легенд, визначаючи тему, ідею; визначає спільні та різні елементи і форми подібних за певними структурними ознаками текстів; характеризує персонажів, ураховуючи їх емоційний стан, поведінку та вчинки, виявляючи толерантність.

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація.

Хід уроку

Організаційно-мотиваційний етап

Слайди 1-2.

Мотивація навчальної діяльності. Повідомлення теми і мети уроку.

Актуалізація опорних знань.

Слайд 4. Перевірка домашнього завдання.

Слайди 6-8. Повторення вивченого.

Вивчення нового матеріалу

Слайди 10-11. Перевірка прочитаного.

Слайд 12. Аналізуємо.

Слайд 13. Міркуємо.

Слайд 14. Це цікаво!

Слайд 15. Гімнастика для очей.

Слайд 16. Аналіз легенди «Сила рідної землі».

Слайд 17. Це цікаво!

Слайд 18. Перевіряємо прочитане.

Слайд 19. Аналізуємо.

Слайд 20. Міркуємо.

Закріплення вивченого

Слайд 21. Цікаво знати!

Слайд 22. Рефлексія. Вправа «Емоційна ромашка».

Слайд 23. Пояснення домашнього завдання.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні