Каталог матеріалів

Урок №34 для 5 класу з музичного мистецтва за Л. Кондратовою - Анімаційно-ігровий фільм

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Г. Кондратова, С. І. Федун, О. В. Чорний»

Урок №34. Анімаційно-ігровий фільм

Поняття анімаційно-ігровий фільм. Використання технології live action — кадрів з натуральним рухом. Спецефекти.

Сприймання: уривок з анімаційно-ігрового фільму «Фокстер і Макс» (реж. А. Матешко, 2019).

Виконання: «Літо, давай!» (сл. і муз. Н. Май).

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Пригадайте.

Слайд4-6. Слово вчителя

Слайд7. Запам’ятайте!

Слайд8-14. Слово вчителя

Слайд15. Запам’ятайте!

Слайд16-18. Слово вчителя

Слайд19. Прогляньте: уривок з анімаційно-ігрового фільму «Фокстер і Макс» (реж. А. Матешко, 2019).

Слайд20. Обговоріть.

Слайд21-22. Слово вчителя

Слайд23. Музична вікторина «Саундтреки до дитячих анімаційних фільмів». Розпізнайте за музичними уривками назву відомого анімаційного фільму. Назвіть головних героїв, опишіть сюжет фільму.

Слайд24. Розпізнайте за головними героями назви анімаційних фільмів, які були створені в Україні.

Слайд25. Зберіть вдома галерею своїх улюблених героїв дитячих фільмів. Оформіть слайди своєї презентації та продемонструйте її своїм рідним і друзям.

Слайд26. Гімнастика для очей

Слайд27. Виконайте пісню Н. Май «Літо, давай!» під фонограму. Створіть імпровізацію: спочатку — пластичну у вигляді танцю, а потім — театральну (показ мімікою і пантомімою змісту пісні).

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд28. Підсумовуємо вивчене.

Підсумок

Слайд29. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд30. Рефлексія «В кінотеатрі»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні