Каталог матеріалів

Урок №32 для 2 класу з української мови за М. Захарійчук - Перенос слів з буквосполученнями дж, дз

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника «М. Д. Захарійчук»

Урок №32.  Перенос слів із буквосполученнями дж, дз

Мета: формування предметних компетентностей: удосконалювати навички нормативної вимови звуків [дж], [дз], [дз']; формувати вміння правильно писати і переносити слова із дж, дз, здійснювати звуко-буквені зіставлення; формувати компетентність спілкуватися рідною мовою; розширювати словниковий запас школярів; розвивати фонематичний слух, уваж­ність; дотримувати правильної постави, здатність співпрацювати з іншими учасниками навчального процесу, виконувати розумові операції й практичні дії.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Перевірка домашніх тренувальних вправ.

Слайд 4-5. Хвилинка каліграфії.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 6. Рухлива вправа.

Слайд 7. Розгляньте малюнок.

 Слайд 8.  Уяви, що все зображене на малюнку може говорити. Кому належать такі висловлювання?

Слайд 9-10. Випиши назви тих «співрозмовників», у яких є буквосполучення дж, дз. Усно поділи їх на склади. Чи всі слова можна поділити на склади? Чому?

Слайд 11. Дай відповіді на запитання, використовуючи речення з тексту.

Слайд 12. Запам¢ятай!

Слайд 13. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 14. Прочитай слова з буквосполученнями дж, дз.

Слайд 15. Спиши слова, поділивши їх на склади для переносу, як перше слово.

Слайд 16. Прочитайте текст одне одному напівголосно.

Слайд 17. Словничок.

Слайд 18. Випиши з тексту слова з ьо, йо, дз, дж, щ. Поділи на склади для переносу ті, які можна поділити.

Слайд 19. Випиши з тексту слова з ьо, йо, дз, дж, щ. Поділи на склади для переносу ті, які можна поділити.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні