Каталог матеріалів

Урок №27 для 4 класу з української мови за Н. Кравцовою, В. Романовою - Урок розвитку зв’язного мовлення 4. Створення книжечки «Золоті правила нашого класу». Проєкт

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку української мови за підручником Кравцової Н., Романової В.

«Українська мова та читання. 4 клас. У 2-х частинах. Частина 1».

 

Урок № 27  Урок розвитку зв’язного мовлення 4. Створення книжечки «Золоті правила нашого класу». Проєкт

 

Мета: пригадати та закріпити знання про твір, будову твору, вдосконалювати вміння виконувати творчі завдання;; розвивати усне і писемне мовлення, мислення, творчі здібності учнів; збагачувати словниковий запас учнів; розвивати здатність співпрацювати з іншими учасниками навчального процесу, виконувати розумові операції й практичні дії; удосконалювати навички письма, пригадати правила оформлення речень; формувати компетентність спілкуватися рідною мовою; виховувати уважність, старанність, інтерес до навчання.

Очікувані результати: учні закріплюють знання про твір; будують речення, оформлюють їх у текст; збагачують словниковий запас; дотримуються правильної постави, співпрацюють з іншими учасниками навчального процесу, виконують розумові операції й практичні дії; удосконалюють навички письма та спілкування рідною мовою, пригадують правила оформлення речень; формують уважність, старанність, інтерес до навчання; розвивають навички самодисципліни; сприймають усну інформацію, аналізують почуту інформацію та оцінюють її, навчаються працювати з підручником та медіапродукцією; навчаються працювати в парах та в групах.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

І. Вступна частина.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3. Актуалізація опорних знань

Слайд 4. Повідомлення теми і мети уроку.

Слайд 5.  Вправа «Квест». 3 указаних букв склади слово.

Слайд 6.  Словникова робота.

Слайд 7.  Гімнастика для очей.

ІІ. Основна частина.

Слайд 8. Вправа 115. Прочитай проблемне запитання. Яку відповідь ти вибереш? Обґрунтуй свою думку.

Слайд 9.  Склади і запиши десять правил, які потрібно виконувати учням і ученицям, щоб у класі всім було комфортно.

Слайд 10.  Попрацюйте в групах

Слайд 11. Створіть книжку з назвою «Золоті правила нашого класу».

Слайд 12. Прочитай і перевір написане.

Слайд 13-14.  Спробуйте усім класом дотримуватися «Золотих правил класу». Через місяць проведіть анкетування .

Слайд 15. Фізкультхвилинка.

ІІІ. Заключна частина.

Підсумок.

Слайд 16. Крісло автора

Рефлексія.

Слайд 17. Рефлексія «Зірковий настрій». 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні