Каталог матеріалів

Урок №25 для 4 класу з української мови за Н. Кравцовою, В. Романовою - Визначення роду та числа іменників

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку української мови за підручником Кравцової Н., Романової В.

«Українська мова та читання. 4 клас. У 2-х частинах. Частина 1».

 

Урок № 25  Визначення роду та числа іменників

 

Мета: поглиблювати знання про рід та число іменників; пригадати що таке іменник; розвивати усне і писемне мовлення, мислення, творчі здібності учнів; збагачувати словниковий запас учнів; розвивати вміння дотримувати правильної постави, здатність співпрацювати з іншими учасниками навчального процесу, виконувати розумові операції й практичні дії; удосконалювати навички письма, пригадати правила оформлення речень; формувати компетентність спілкуватися рідною мовою; виховувати уважність, старанність, інтерес до навчання.

Очікувані результати: учні закріплюють уміння визначати рід та число іменників; збагачують словниковий запас; співпрацюють з іншими учасниками навчального процесу, виконують розумові операції й практичні дії; удосконалюють навички письма та спілкуватися рідною мовою, пригадують правила оформлення речень; формують компетентність; виховувати уважність, старанність, інтерес до навчання; розвивають навички самодисципліни; сприймають усну інформацію, аналізують почуту інформацію та оцінюють її, навчаються працювати з підручником та медіапродукцією; навчаються працювати в парах та в групах.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

І. Вступна частина.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3. Психологічна настанова на урок. Вправа «Самоналаштування».

Слайд 4. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 5. Актуалізація опорних знань.

Слайд 6. Повідомлення теми уроку.

Слайд 7  Хвилинка каліграфії.

Слайд 8.  Словникова робота.

ІІ. Основна частина.

Слайд 9 Пригадай алфавіт. Розшифруй слова. Склади речення.

Слайд 10. Фізкультхвилинка.

Слайд 11.  За три хвилини запиши якомога більше іменників одного роду.

Слайд 12.  Що ти знаєш про вовків? Прочитай текст. Чи змінилися під впливом тексту твої уявлення про цих звірів? Як саме, якщо так?

Слайд 13 Поясни орфограми в тексті. Спиши перший або другий абзац, розкриваючи дужки.

Слайд 14. Вправа 108. Прочитай. Поміркуй із сусідом / сусідкою по парті, що потрібно зробити, щоб кількість тварин збільшилася. Виконай завдання на вибір.

Слайд 15. Гімнастика для очей.

ІІІ. Заключна частина.

Підсумок.

Слайд 16. На кульку натискай, на питання відповідай.

Домашнє завдання.

Слайд 17. Пояснення домашнього завдання.

Рефлексія.

Слайд 18. Дай відповідь на запитання

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні