Каталог матеріалів

Урок №23 для 2 класу з української мови за М. Захарійчук - Апостроф. Удосконалення вимови слів з апострофом перед я, ю, є, ї

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника «М. Д. Захарійчук»

Урок №23. Апостроф. Удосконалення вимови слів з апострофом перед я, ю, є, ї

Мета: учити учнів уживати апостроф після твердих приголосних б, п, в, м, ф, р перед я, ю, є, ї, які позначають по два звуки; формувати компетентність спілкуватися рідною мовою; розширювати словниковий запас школярів; розвивати фонематичний слух, уваж­ність; дотримувати правильної постави, здатність співпрацювати з іншими учасниками навчального процесу, виконувати розумові операції й практичні дії.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Перевірка домашніх тренувальних вправ.

Слайд 4. Хвилинка каліграфії.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Розглянь малюнки, прочитай їхні назви .

Слайд 6. Прочитай правильно слова з апострофом. Після яких букв пишемо апостроф? Які звуки вони позначають? Перед якими буквами пишемо апостроф? Які звуки вони позначають?

Слайд 7. Запам¢ятай!

Слайд 8. Рухлива вправа.

Слайд 9. Прочитай слова. Порівняй вимову слів з апострофом і без апострофа.

 Слайд 10.  Спиши слова з апострофом. Які слова ти не списав (списала)? Чому?

Слайд 11. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 12. Прочитай текст, уставляючи пропущений знак у словах .

Слайд 13. Розглянь нору хом’яка (с. 25). Дай письмові відповіді на запитання, використовуючи речення з тексту, уставляючи пропущений апостроф.

 Слайд 14. Зроби звуко-буквену схему підкресленого слова.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні