Каталог матеріалів

Урок №18 для 1 класу з української мови за М. Вашуленко - Письмо. Знайомлюся з рядком. Розміщую предмети в рядку

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

 

Конспект уроку українська мова (навчання грамоти) з використанням посібника «Українська мова. Буквар» (у 6-и частинах) Автори: М. С. Вашуленко, О. В. Вашуленко, О.Ю.Прищепа (2023 року випуску) для 1 класу за програмою НУШ

 

Урок №018. Письмо. Знайомлюся з рядком. Розміщую предмети в рядку.

Очікувані результати: учні формують і розвивають навички письма; сприймають усну інформацію, аналізують почуту інформацію та оцінюють її, вчаться працювати з підручником та медіапродукцією; вчаться працювати в парах, групах.

Мета:

формування предметних компетентностей:

ознайомити учнів із положенням ручки в руці, основним рядком: верхньою, нижньою рядковими лініями; серединою рядка (за висотою і довжиною); інформувати їх про те, що в рядках вони будуть писати тільки ручкою, а розфарбовувати, малювати — олівцями; учити рівномірно розміщувати предмети в рядку;

формування ключових компетентностей:

уміння вчитися: приймати мету, яку ставить вчитель, відповідно до неї планувати, моделювати, прогнозувати і виконувати необхідні дії, контролювати й оцінювати свої результати; вміти висловлювати рефлексивні й оцінні судження; самоорганізовуватися до навчальної діяльності, виконувати завдання за зразком, співпрацювати в парі, виконувати розумові операції й практичні дії;

комунікативної: розвивати мовленнєві вміння (говорити чітко, повільно, виразно, витримувати паузи);

соціальної: розвивати здатність продуктивно співпрацювати з однокласниками в парі, групі; виховувати охайність, уважність;

здоров’язберігаючої: вправляти у правильному розміщенні олівця учнів, які пишуть правою/лівою рукою; розвивати дрібні м’язи руки та м’язову пам’ять дітей, увагу, логічне мислення;

інформаційної: удосконалювати вміння добувати й опрацьовувати інформацію з підручника.

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація, проектор, конструктор LEGO.

Програмне забезпечення: мультимедійний проектор чи інтерактивна дошка.

Хід уроку

І. Організаційно-мотиваційний етап

Організаційний етап

Мотивація навчальної діяльності

Слайд 3.  Психологічна настанова – «РОЖЕВІ ОКУЛЯРИ».

Слайд 4. Гімнастика для очей.

Повідомлення теми і мети уроку

ІІ. Актуалізація опорних знань

Слайд 5. Вправа «Відкритий мікрофон».

Слайд 6. Робота з конструктором LEGO. Робота в групах.

Слайд 7-8. Повторюємо правила.

IІІ. Вивчення нового матеріалу

Слайд 9. Лінії в зошиті.

Слайд 10. Наведи верхню лінію рядка олівцем синього кольору, ледь натискаючи

Слайд 11. Допоможи тваринкам довезти кубики для будівництва. Проведіть лінію посередині доріжки, починаючи від стрілки.

Слайд 12. Пальчикова гімнастика.

Слайд 13-14. Наведи і домалюй предмети.

Слайд 15. Фізкультхвилинка.

ІV. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок

Слайд 16. На якому малюнку тіні від предметів розміщені правильно? Зафарбуй відповідний кружечок.

Слайд 17. З’єднай лінією кожний фрукт із його силуетом.

Підсумок та рефлексія уроку. «Вправа «Інтерв’ю».

Слайд 18. Інтерактивна вправа.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні