Каталог матеріалів

Урок №15-16 для 4 класу з української мови за М. Захарійчук - Префікс. Префікси, співзвучні з прийменниками

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЧИТАННЯ (у 2-х частинах) Мар’яни Захарійчук

Урок №015-16. Префікс. Префікси, співзвучні з прийменниками.

Мета: продовжувати вчити визначати префікс в словах; розвивати критичне мислення, увагу, спостережливість, пам'ять, усне і писемне мовлення; удосконалювати навички письма; формувати компетентність спілкуватися рідною мовою, соціальну, громадянську компетентності; виховувати повагу до рідної мови, до традицій своєї країни.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 7. Вправа 61. Прочитай слова, розкодовуючи їх.

Слайд 8. Вправа 61. Запиши речення, доповнюючи їх пропущеними словами.

Слайд 9. Рухлива вправа.

Слайд 10. Вправа 62. Прочитай прислів’я. Прочитай прислів’я, у яких слова в дужках є префіксами. Устав додаткові слова між прийменником та іменником (усно).

Слайд 11. Вправа 62. Прочитай прислів’я, у яких слова в дужках є префіксами. Спиши, розкриваючи дужки. Познач префікси.

Слайд 12. Фізкультхвилинка.

Слайд 13. Вправа 63. Прочитай текст, розкриваючи дужки.

Слайд 14. Вправа 63. Спиши перший абзац тексту, розкриваючи дужки. Познач префікси. Зробіть взаємоперевірку виконаного завдання.

Слайд 15. Вправа 63. Розгляньте малюнок до тексту. Обговоріть його зміст. Складіть невеликий текст-опис ялини (усно). Якою ви її бачите? Складіть невеликий текст-опис борсука (усно). Яким ви його уявляєте?

Слайд 16. Розглянь музичні інструменти, які роблять з ялини. Склади речення про один із цих інструментів.

Слайд 17-18. Пояснення домашнього завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні