Каталог матеріалів

Урок №13 для 4 класу з української мови за Н. Кравцовою, В. Романовою - Підсумок за темою «Значення слова». Діагностувальна робота. Діалог

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку української мови за підручником Кравцової Н., Романової В.

«Українська мова та читання. 4 клас. У 2-х частинах. Частина 1».

 

Урок № 13  Підсумок за темою «Значення слова». Діагностувальна робота. Діалог

 

Мета: пригадати та закріпити вивчений матеріал; розвивати творчі здібності учнів; збагачувати словниковий запас учнів; розвивати вміння застосовувати на практиці отримані знання, здатність працювати самостійно, виконувати розумові операції й практичні дії; удосконалювати навички письма, пригадати правила оформлення речень; формувати компетентність спілкуватися рідною мовою; виховувати уважність, старанність, інтерес до навчання.

Очікувані результати: учні закріплюють уміння працювати самостійно та використовувати раніше набуті знання; виконують розумові операції й практичні дії; удосконалюють навички письма та спілкуватися рідною мовою, пригадують правила оформлення речень; формують компетентність; виховувати уважність, старанність, інтерес до навчання; розвивають навички самодисципліни; сприймають усну інформацію, аналізують почуту інформацію та оцінюють її, навчаються працювати з підручником та медіапродукцією; навчаються працювати в парах та в групах.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

І. Вступна частина.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3. Психологічна настанова на урок. Вправа «Самоналаштування».

Слайд 4. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 5. Актуалізація опорних знань

Слайд 6. Повідомлення теми і мети уроку.

Слайд 7.  Хвилинка каліграфії.

Слайд 8.  Словникова робота.

ІІ. Основна частина.

Слайд 9.  Вправа 56. Прочитай. Що тобі відомо про гриби?

Слайд 10.  Вправа 56. Запиши за алфавітом назви їстівних грибів для створення словничка. На дозвіллі знайди в інтернеті зображення цих грибів і проілюструй свій словничок.

Слайд 11. Вправа 57. Прочитай уривок з вірша Петра Сингаївського та спиши його, уставляючи пропущені букви. Як ти гадаєш, що означають назви грибів? Перевір походження назв за етимологічним словником.

Слайд 12. Цікаво знати!

Слайд 13.  Вправа 58. Прочитай. Які фразеологізми можна використати в розповіді про гриби? Склади та запиши кілька речень, використовуючи подані словосполучення. їхні значення можна перевірити за словником.

Слайд 14. Фізкультхвилинка.

Слайд 15 Підготовка до діалогу

Слайд 16-18. Бесіда

Слайд 19 Доповни запропонований діалог або склади свій варіант діалогу.

Слайд 20. Гімнастика для очей.

ІІІ. Заключна частина.

Підсумок.

Слайд 21. Розіграйте свій діалог з однокласником чи однокласницею.

Домашнє завдання.

Слайд 22. Пояснення домашнього завдання.

Рефлексія.

Слайд 23. Вправа «Веселка». Продовж речення.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні