Каталог матеріалів

Урок №13 для 2 класу з літературного читання за М. Захарійчук - Книжка – важливе джерело знань. Бібліотека. Словники, енциклопедії, електронні книжки.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (читання) з використанням навчального посібника «Українська мова та читання» (підручник для 2 класу, частина 2) Н.І. Богданець-Білоскаленко..

Урок № 13. Книжка – важливе джерело знань. Бібліотека. Словники, енциклопедії, електронні книжки. Будова книжки

Мета: познайомити учнів з будовою книжки; розширити знання учнів про енциклопедії, словники, електроні підручники; розвивати читацькі навички, пам'ять, образно-аналітичне мислення; виховувати сумлінність, старанність; формувати вміння бачити прекрасне; прищеплювати любов до школи; удосконалювати навички швидкого, свідомого, виразного читання; розвивати мовлення, фантазію, уяву, розширювати читацький досвід дітей, вміння виділяти головну думку.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Прочитай.

Слайд 4. Прочитай чистомовку.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 6. Пригадайте, яка у вас була перша улюблена книжка. З ким ви

її читали?

 Слайд 7 - 8. Послухай текст.

Слайд 9. Словникова робота.

Слайд 10. Послухай текст.

Слайд 11. Рухлива вправа.

Слайд 12 – 14. Подивіться уважно на малюнок.

Слайд 15. Виконай завдання,

Слайд 16. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 17. Обміняйтеся улюбленими книжками із сусідом (сусідкою) по

парті. Прочитайте їх.

Слайд 18. Які книжки вам подобається читати більше: електронні чи паперові? Чому?

Слайд 19. Ідеї для «акторів». Розіграйте сценку-діалог «Розмова електронної та паперової книжок».

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні