Каталог матеріалів

Урок №11 для 1 класу з читання за К. Пономарьовою - Поділ слів на склади. Посуд. Сімейний обід.

Нова українська школа - http://new.vsimppt.com.ua

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (читання) з використанням навчального посібника «К. Пономарьова»

Урок №11. Звуки голосні і приголосні. Овочі і фрукти.

Мета: сформувати уявлення учнів про голосні і приголосні звуки, навчити позначати їх умовними позначками; формувати вміння виділяти в словах окремі звуки, робити звуковий аналіз найпростіших слів; актуалізувати слова тематичних груп «Овочі» і «Фрукти»; розвивати вміння спостерігати, порівнювати, узагальнювати; закріплювати вміння виконувати завдання на встановлення відповідності; удосконалювати вміння складати речення, розповідати за малюнками та про події з власного життя; збагатити учнів інформацією про користь овочів; виховувати бажання вживати овочі, турбуватися про своє здоров’я.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

 Слайд2. Що це за звуки?

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

 Слайд3. Підведення до вивчення мовних звуків.

Слайд4. Під час вимовляння звуків з рота виходить струмінь повітря, якщо звук виходить без перешкод [а], [о], [у], [е], [и], [і] то такі звуки ми називаємо голосними. Якщо на виході повітря зустрічаються перешкоди (язик, губи, зуби) тоді створюється шум [с], [р], [б], [д], [ш] і такі звуки називаються приголосними.

Слайд5. Назви та виділи звуки.

Слайд6. Рухлива вправа.

Слайд7. Позначення звуків у звуковій моделі.

Слайд8. Познач звуки у словах.

Слайд9-10. Покажи з якого звуку починається кожен об’єкт. Робота над зображенням: «Знайди зайве».

Слайд11. Звуковий аналіз. Познач звуки та наголос.

Фізкультхвилинка

Слайд13. Складання колективної розповіді. Які овочі ти бачиш на малюнку?

Слайд14. Перегляд відео фрагменту про вітаміни. Бесіда.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд15. Завдання з персоніфікованими буквами.

Слайд16. Поясни де росте горох, а де сливи.

Підсумок

 Виконання інтерактивного завдання.

Рефлексія