Каталог матеріалів

Урок №1 для 5 класу з образотворчого мистецтва за Л.М. Масол, Просіною О. В. - Як виникло образотворче мистецтво

Безкоштовно

 «____»___________20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Масол»

Урок №01. Як виникло образотворче мистецтво. Первісне мистецтво: живопис, скульптура. Створення ескізу декоративної тканини за трипільськими мотивами.

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект, акварельні чи гуашеві фарби, олівці.

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Пригадайте.

Слайд4-6. Слово вчителя

Слайд7. Подивіться, як реалістично і лаконічно відтворено пози та рухи тварин.

Слайд8. Розгляньте скульптурні зображення – зразки первісного мистецтва.

Слайд9-13. Слово вчителя

Слайд14-16. Віртуальна екскурсія. Трипільська культура

Слайд17. Гімнастика для очей.

Практична діяльність учнів

Слайд18-19. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд20. Пофантазуйте і створіть ескіз тканини за трипільськими мотивами для сучасного одягу.

Слайд21. Послідовність виконання

Слайд22. Гімнастика для очей

Слайд23. Продемонструйте власні роботи.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд24-25. Мистецька скарбничка

Слайд26. Узагальнюємо, аргументуємо, систематизуємо

Підсумок

Слайд27. Самостійне дослідження, медіапошук

Слайд28. Фантазуємо, експериментуємо, діємо

Рефлексія

Слайд29. Рефлексійна вправа «Дерево зростання»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні