Каталог матеріалів

Урок №8 для 2 класу з української мови за Богданець-Білоскаленко, Н. І. - Школа. Л. Левицька. Осінь чарівна. В. Гринько. День у день. Ребуси

Безкоштовно

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (читання) з використанням навчального посібника «Українська мова та читання» (підручник для 2 класу, частина 2) Н.І. Богданець-Білоскаленко..

Урок № 8. Школа. Л. Левицька «Осінь чарівна», В. Гринько «День у день». Ребуси

Мета: ознайомити учнів із віршами про школу ; викликати інтерес до навчання в школі; розвивати читацькі навички, пам'ять, образно-аналітичне мислення; виховувати сумлінність, старанність; формувати вміння бачити прекрасне; прищеплювати любов до школи. удосконалювати навички швидкого, свідомого, виразного читання; розвивати мовлення, фантазію, уяву, розширювати читацький досвід дітей, вміння виділяти головну думку;

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3 - 4. Гра «Спускаємось з гори».

Слайд 5. Прочитай чистомовку.

Слайд 6 – 10. Упізнаймо слово.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 11. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 12. Коли в Україні відзначають День знань? Чому? Як ви вважаєте, навіщо треба вчитися?

Слайд 13. Перегляд відео.

Слайд 14. Рухлива вправа.

Слайд 15. Розгадайте ребуси. Що в них приховано? Назвіть відгадані слова. Якої пори року вони стосуються?

Слайд 16. Послухай та прочитайте виразно вірш.

Слайд 17. Виконай завдання.

Слайд 18. Розгляньте фото. Що ви на ньому бачите? Чим святкова лінійка у вашій школі відрізняється від зображеної? Розкажіть, як ви відпочиваєте з однокласниками на перерві та після уроків

Слайд 19. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 20. Послухай та прочитайте виразно вірш.

Слайд 21. Виконайте завдання.

Слайд 22. Вивчіть вірш напам’ять.

Слайд 23. Пофантазуй. Яка могла бути школа майбутнього.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні