Каталог матеріалів

Урок №6 для 1 класу з української мови за М. Вашуленко - Читання. Слова – назви предметів. Хто?

Безкоштовно

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку українська мова (навчання грамоти) з використанням посібника «Українська мова. Буквар» (у 6-и частинах) Автори: М. С. Вашуленко, О. В. Вашуленко, О.Ю.Прищепа (2023 року випуску) для 1 класу за програмою НУШ

 

Урок №006. Читання. Слова – назви предметів. Хто?

Очікувані результати: учні відрізняють слова-назви предметів, які відповідають на питання хто?; сприймають усну інформацію, аналізують почуту інформацію та оцінюють її, вчаться працювати з підручником та медіапродукцією; вчаться працювати в малих групах, в парах.

Мета:

формування предметних компетентностей:

ознайомити зі словами назвами предметів; учити ставити до слів питання хто?, розповідати про членів своєї родини;

формування ключових компетентностей:

уміння вчитися: приймати мету, яку ставить вчитель; створити умови, що сприяють появі інтересу до навчальної книги — букваря, бажання вчитися, ходити в школу, здобувати знання, дотримуватися правил поведінки на уроці та на перерві; контролювати й оцінювати свої результати; розвивати критичне мислення, уміння висловлювати свою думку; самоорганізовуватися до навчальної діяльності, виконувати завдання за зразком, співпрацювати в парі, виконувати розумові операції й практичні дії;

комунікативної: розвивати мовленнєві вміння (говорити чітко, повільно, виразно, витримувати паузи);

соціальної: розвивати здатність продуктивно співпрацювати з однокласниками в парі, групі; виховувати толерантність, повагу до однокласників та членів родини;

здоров’язберігаючої: формувати основи культури здоров’я під час читання, роботи з цифровими пристроями;

інформаційної: удосконалювати вміння добувати й опрацьовувати інформацію з підручника.

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація, проектор, конструктор LEGO.

Програмне забезпечення: мультимедійний проектор чи інтерактивна дошка.

Хід уроку

І. Організаційно-мотиваційний етап

Організаційний етап

Мотивація навчальної діяльності (Слайд 3)

ІІ. Актуалізація опорних знань

Слайд 11. Гімнастика для очей.

Повідомлення теми і мети уроку

IІІ. Вивчення нового матеріалу

Слайд 12. Робота з малюнком.

Слайд 13. Поміркуй.

Слайд 14. Практичне завдання.

Слайд 15. Запам'ятай!

Слайд 16-19. Слова, які відповідають на питання хто?

Слайд 20. Рухлива вправа.

ІV. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок

Слайд 21-22. Робота з віршем.

Слайд 23. Фізкультхвилинка.

Слайд 24. Робота з віршем.

Слайд 25. Вправа «Відкритий мікрофон».

Слайд 26. Гра «Картинка заблукала»

Підсумок та рефлексія уроку

Слайд 27. Інтерактивна вправа.

Слайд 28. Вправа «Відкритий мікрофон».

Слайд 29. Рефлексія. Дай відповіді цеглинками LEGO.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні