Каталог матеріалів

Урок №5 для 2 класу з української мови за М. Захарійчук - Звукове значення букви є. Опис осіннього листочка. Звуко – буквений аналіз слів

Безкоштовно

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника «М. Д. Захарійчук»

Урок №5. Звукове значення букви «є». Опис осіннього листочка. Звуко-буквений аналіз слів

Мета: повторити знання учнів про звукове значення букви «є»; закріпити навички письма вивчених букв; удосконалювати навички звуко-буквеного аналізу слів; розвивати уважність при списуванні з друкованого тексту; розширювати словниковий запас школярів; розвивати фонематичний слух, уваж­ність; дотримувати правильної постави, здатність співпрацювати з іншими учасниками навчального процесу, виконувати розумові операції й практичні дії.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Перевірка домашніх тренувальних вправ.

Слайд 4. Хвилинка каліграфії.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Повідомлення теми уроку.

Слайд 6. Прочитай загадку. У слові-відгадці «розгубилися» букви. «Збери» їх, вимов голосні звуки.

Слайд 7. Випиши виділені слова. Добери до виписаних слів відповідні звукові схеми. Зроби звуко-буквені схеми.

Слайд 8. Запам¢ятай!

Слайд 9. Рухлива вправа.

Слайд 10. Ідеї для «художників».

Слайд 11. Продовж ланцюжок слів з буквою є. Запиши.

Слайд 12. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 13. Прочитай текст, уставляючи пропущену букву в словах.

Слайд 14. Дай відповіді на запитання.

Слайд 15. Спиши текст, позначений зеленою рискою, уставляючи пропущену букву в словах. Зроби звуко-буквений аналіз виділеного слова.

Слайд 16. Розглянь малюнок. Хто слухає Євгена?

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні