Каталог матеріалів

Урок №2 для 2 класу з української мови за М. Захарійчук - Голосні звуки [а], [о], [у], [и], [е], [і]. Букви, що їх позначають

Безкоштовно

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника «М. Д. Захарійчук»

Урок №2. Голосні звуки [а], [о], [у], [и], [е], [і]. Букви, що їх позначають.

Мета: уточнити і закріпити знання учнів про голосні звуки та позначення їх на письмі буквами; вчити розпізнавати голосні звуки за їх істотними ознаками; розвивати мовлення учнів; розширювати словниковий запас школярів; розвивати фонематичний слух, уваж­ність; дотримувати правильної постави, здатність співпрацювати з іншими учасниками навчального процесу, виконувати розумові операції й практичні дії.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Закінчи речення.

Слайд 4. Хвилинка каліграфії.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Повідомлення теми уроку.

Слайд 6. Прочитай вірш.

Слайд 7. Спиши підкреслене речення. Вимов голосні звуки.

Слайд 8. Рухлива вправа.

Слайд 9. Розгляньте таблицю «Голосні звуки та букви, що їх позначають» на форзаці 1. Скільки є голосних звуків? Скільки букв їх позначає?

Слайд 10. Прочитай текст.

Слайд 11. Випиши з тексту три слова, у яких є три голосних звуки. Зроби звукобуквений аналіз цих слів (усно).

Слайд 12 – 14. Зроби звукобуквений аналіз цих слів (усно).

Слайд15. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 16 – 17. Розглянь малюнок. Знайди в тексті речення, у якому йдеться про те, що робила хмаринка-донечка. Спиши.

Слайд 18. У підкреслених словах вимов голосні звуки.

Слайд 19. «Посели» букви в будиночки. Для цього визнач, який звук позначає кожна буква – голосний чи приголосний.

Слайд 20. Допоможи Даринці скласти пам'ятку. Встав пропущені слова.

Підсумок

Слайд 21. Домашнє завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні