Каталог матеріалів

Урок №6 з курсу "Я досліджую світ" для 2 класу за Гільберг Т. Г. - Підсумок та узагальнення знань з теми

Безкоштовно

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг, С. Тарнавська, О. Гантюк, Н. Павич

Урок №6. Узагальнення і систематизація знань учнів.

Мета: узагальнити знання учнів за розділом «Вступ»; нагадати дітям правила поведінки і спілкування, значення державних символів України; розвивати спостережливість, вміння коригувати свої дії відповідно до ситуацій; сприяти формуванню національної свідомості учнів; учити не бути байдужим до рідного краю; виховувати шанобливе ставлення до українських державних символів, виховувати бережливе ставлення до ввічливих, приязних стосунків між людьми.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2.Ронкове коло.

Слайд3-4. Поясни прислів’я.

Слайд5. Продовж речення.

Слайд6. Розкажи.

Слайд7. Гімнастика для очей.

Слайд8. Хто як поводиться?

Слайд9. Пригадай.

Слайд10. Розкажи.

Слайд11. Гра «Упіймай правило спілкування» (долоньками)

Слайд12. Що таке глобус?

Слайд13. Чому планету Земля називають «голуба планета»?

Слайд14. Що зображено?

Слайд15-16. Дай відповідь на запитання.

Слайд17. Пригадай, як називається місто/село якому ви проживаєте? Район? Область?

Слайд18. Фізкультхвилинка.

Слайд19. Назви державні символи України.

Слайд20. Співаємо державний гімн України.

Слайд21. Що означають кольори прапору?

Слайд22. Розглянь зображення. Назви все це одним словом.

Слайд23. Розглянь монети. Яка серед них Українська?

Слайд24. Гра «Вірно, невірно». Якщо твердження вірне – плескай у долоні, якщо невірне – тупочи ногами.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд25.Інтерактивне завдання.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні