Каталог матеріалів

Урок №4 з курсу "Я досліджую світ" для 2 класу за Гільберг Т. Г. - Для чого країнам державні символи

Безкоштовно

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг, С. Тарнавська, О. Гантюк, Н. Павич

Урок №4. Для чого країнами державні символи?

Мета: розширити знання учнів про державні символи України: Герб, Гімн, Прапор; сприяти формуванню національної свідомості учнів; розвивати мовлення; учити не бути байдужим до рідного краю; виховувати шанобливе ставлення до українських державних символів, повагу до її законів.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Прочитай вірш.

Слайд4. Дай відповідь на запитання.

Слайд5. Візьміть до уваги!

Слайд6. Поміркуйте!

Слайд7. Фізкультхвилинка.

Слайд8. Довідничок.

Слайд9. Словничок.

Слайд10. Візьміть до уваги!

Слайд11. Словничок.

Слайд12. Візьміть до уваги!

Слайд13. Прочитай вірш.

Слайд14. Довідничок.

Слайд16. Візьміть до уваги!

Слайд17. Поміркуйте.

Слайд18. Візьміть до уваги!

Слайд19. Тризуб – державний символ України.

Слайд20. Яке слово можна прочитати, уважно придивившись на тризуб?

Слайд21. Де можна побачити герб України?

Слайд22. Фізкультхвилинка.

Слайд24. Прочитай вірш.

Слайд25. Що означають кольори прапора?

Слайд26. Продовж речення.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд27. Чи знаєте ви....

Слайд28.Інтерактивне завдання.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні