Каталог матеріалів

Урок №2 з курсу "Я досліджую світ" для 2 класу за Гільберг Т. Г. - Як поводитися в колективі

Безкоштовно

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг.

Урок №2. Як поводитися в колективі.

Мета: ознайомити з основними характеристиками культурного мовлення; вчити учнів дотримувати правил спілкування в усному мовленні; розвивати вміння правильно висловлювати свою думку у зв’язному мовленні. Дати поняття про умови спілкування, розвивати культуру спілкування, організувати роботу з вироблення правил спілкування, навчити дітей приймати участь у дискусії, розвивати творчі здібності дітей та їх зв’язне мовлення, виховувати щиру любов і почуття гордості за свою мову, бажання вивчати її і берегти, виховувати ввічливість, повагу до співрозмовника.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Поміркуй.

Слайд4. Обговоріть у парі.

Слайд5. Поміркуй.

Слайд6. Гімнастика для очей.

Слайд7. Чи вірно поводять себе діти?

Слайд8. Хто як поводиться?

Слайд9. Які правила потрібно виконувати під час уроку?

Слайд10. Чи існують правила, які потрібно виконувати на перерві? Які?

Слайд11. Чи порушують діти правила поведінки на перерві?

Слайд12-13. Поміркуй.

 Слайд14. Словничок.

Слайд15. Поміркуй

Слайд16. Спогади про літо

Слайд17. Розкажіть.

Слайд18. З ким і для чого ви спілкуєтеся?

Слайд19. Поміркуй

Слайд20-24. Ознайомтеся з правилами спілкування у класі.

Слайд25. Які якості важливі для дружби?

Слайд26. Фізкультхвилинка.

Слайд27-35. Запам’ятай правила спілкування.

Слайд36. З ким ти спілкуєшся в школі? Чи дотримуєшся ти правил спілкування?

Слайд 37. Гра « Упіймай правило спілкування» (долоньками) Якщо правили позитивне діти ловлять його у долоньки.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд38-39. Висновок.

Слайд 40. Online завдання.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні