Каталог матеріалів

Урок №9 для 3 класу з я досліджую світ за Г. Гільберг - Чи здатні люди змінювати суспільство

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг.

Урок №9. Чи здатні люди змінювати суспільство

Мета: повторити, що спільного та чим відрізняється людина від інших живих істот (мова, праця, спілкування і взаємодія з іншими людьми); стимулювати інтерес до пізнання минулого і сучасного України; продовжувати ознайомлювати з прикладами світових досягнень; вчити аналізувати їх вплив на життя людини і природу; продовжувати формувати вміння працювати у спільноті, дотримуючись правил; виховувати дружні стосунки в класі, спільноті, формувати природоохоронну культуру; розвивати увагу, мислення, мовлення.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Ранкове коло.

Слайд4. Фенологічні спостереження.

Слайд5. Вправа «Мікрофон».

Слайд6. Поміркуй.

Слайд7. Робота з підручником.

Слайд8. Робота за змістом прочитаного.

Слайд9. Давня людина.

Слайд10. Перегляд відео.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. За допомогою мережі Інтернет відшукайте інформацію про такі винаходи та їхніх власників. З'ясуйте, хто що винайшов.

Слайд13. Українські студенти винайшли рукавички, що розуміють мову німих.

Слайд14. Робота в зошитах.

Слайд15. Робота з підручником.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд16. Кожна людина в суспільстві несе відповідальність за збереження природи та життя на Землі.

Слайд17. Поміркуй.

Слайд18. Проблемне питання.

Слайд19. Фізкультхвилинка.

Слайд20. Оцініть ідеї зображених винаходів і запропонуйте власні (як серйозні, так і жартівливі).

Слайд21-24. Робота в зошитах

Підсумок

Слайд25. Висновок.

Слайд26. Чи знаєте ви, що…

Слайд27. Інтерактивна вправа.

Слайд28. Домашнє завдання.

Слайд29. Вправа «Незакінчене речення».

Рефлексія

Слайд30. Рефлексія. Оберіть оцінку власного успіху, в залежності від того, як ви працювали на уроці.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні