Каталог матеріалів

Урок №46 для 3 класу з я досліджую світ за Г. Гільберг - Як з’явилися свійські тварини

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг.

Урок №46. Як з'явилися свійські тварини

Мета: формувати уявлення про організми – тіла живої природи: тварини; виявляти пізнавальну активність на уроках; робити висновок про зв’язки організмів між собою і з неживою природою, виявляти емоційно-ціннісне ставлення до представників живої природи, піклуватися про них; продовжувати вчити виявляти пізнавальну активність на уроках, співпрацювати і взаємодіяти з іншими у різних ситуаціях (навчання, гра); продовжувати формувати вміння працювати у спільноті, дотримуючись правил; виховувати дружні стосунки в класі, спільноті, розвивати увагу, мислення, мовлення.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Ранкове коло.

Слайд4. Фенологічні спостереження.

Слайд5. Пригадай.

Слайд6. Робота з підручником.

Слайд7-11. Цікаво знати.

Слайд12. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд13. Розгляньте шкалу і дізнайтеся, скільки тисячоліть тому були одомашнені тварини.

Слайд14. Словникова робота.

Слайд15. Поміркуй.

Слайд16. Робота в парі.

Слайд17. Гра «Продовж твердження».

Слайд18. Фізкультхвилинка.

Слайд19-20. Робота в зошитах.

Підсумок

Слайд21. Висновок.

Слайд22. Чи знаєте ви, що…

Слайд23.Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд24. Вправа «Все в твоїх руках».

Слайд25. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку лего.

Слайд26. Рефлексія. Створимо пірамідку нашого настрою.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні