№004 - Які в дітей права та обов’язки
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг.
Урок №4.
Які в дітей права та обов'язки
Мета: пригадати, які права мають діти; ознайомити учнів з поняттями «обов’язок», «кодекс», «конвенція», «ООН»; вчити встановлювати взаємозв’язки у соціальному житті (між вчинком і наслідком, порушенням правил і відповідальністю); вчити передбачає наслідки своїх вчинків; моделювати життєві ситуації для вирішення посильних проблем школи, громади; продовжувати формувати усвідомлену приналежність до українського суспільства; розвивати вміння слухати та ставити себе на місце інших; формувати позитивне ставлення до роботи в команді, групі; виховувати дружні стосунки в класі; розвивати увагу, мислення, мовлення.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд2. Організація класу.
Слайд3. Ранкове коло.
Слайд4. Фенологічні спостереження.
Слайд5. Пригадайте.
Слайд6. Робота з підручником.
Слайд7. Права та обов'язки учнів.
Слайд8. Словникова робота.
Слайд9. Установіть відповідність між обов'язками дитини та їхніми тлумаченнями.
Слайд10. Розкажіть.
Слайд11. Рухлива вправа.
Слайд12. Що таке обов'язок?
Слайд13. Робота з підручником.
Слайд14. Словникова робота.
- ЗВ (закріплення вивченого)
Слайд15. Запам’ятай!
Слайд16. Які права відрізняються в дітей та дорослих?
Слайд17. Поміркуйте.
Слайд18. Фізкультхвилинка.
Слайд19. Гра-вікторина «Мої права та обов'язки»
Слайд20. Робота над проєктом «Наші обов'язки».
Слайд21-25. Робота в зошитах.
Слайд26. Інтерактивне завдання.
- Підсумок
Слайд27. Висновок.
Слайд28. Чи знаєте ви, що…
Слайд29. Домашнє завдання
Слайд30. Підсумок – Ромашка Блума.
- Рефлексія
Слайд31. Оберіть смайлика, який відповідає вашому настрою та покажіть відповідну цеглинку лего.
