№025 - Чому вода потребує охорони
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг.
Урок №25.
Чому вода потребує охорони
Мета: наводити приклади водойм та їх використання, розповідати про використання води людиною, пояснювати значення води у природі; зміни станів води; необхідність охорони води, описувати способи очищення води і практикувати деякі з них (відстоювання, фільтрування); наголошувати на необхідності охорони водойм; застосовувати знання для економного використання води у побуті; виявляти шану до традицій українського народу у ставленні до води; продовжувати вчити виявляти пізнавальну активність на уроках, співпрацювати і взаємодіяти з іншими у різних ситуаціях (навчання, гра); продовжувати формувати вміння працювати у спільноті, дотримуючись правил; виховувати дружні стосунки в класі, спільноті, розвивати увагу, мислення, мовлення.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд2. Організація класу.
Слайд3. Ранкове коло.
Слайд4. Фенологічні спостереження.
Слайд5. Поміркуй.
Слайд6. Робота з підручником.
Слайд7. Запам'ятай.
Слайд8. Розгляньте схему. Назвіть джерела забруднення води.
- ЗВ (закріплення вивченого)
Слайд9. Рухлива вправа.
Слайд10. Практичне завдання.
Слайд11. За схемою розкажіть, як людина використовує воду.
Слайд12. Робота з підручником.
Слайд13. Словникова робота.
Слайд14. Практичне завдання.
Слайд15. Фізкультхвилинка.
Слайд16. Робота в парах.
Слайд17. Поміркуй.
Слайд18-20. Робота в зошитах.
Слайд21. Перегляньте відео.
- Підсумок
Слайд22. Висновок.
Слайд23. Чи знаєте ви, що…
Слайд24. Домашнє завдання.
- Рефлексія
Слайд25. Рефлексія «Все в твоїх руках».
