№023 - Які властивості має вода
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг.
Урок №23.
Які властивості має вода
Мета: моделювати кругообіг води у природі; вчити пояснювати зміни станів води; співпрацювати і взаємодіяти з іншими у різних ситуаціях (навчання, гра) пояснювати значення води у природі; продовжувати формувати вміння працювати у спільноті, дотримуючись правил; виховувати дружні стосунки в класі, спільноті, розвивати увагу, мислення, мовлення.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд2. Організація класу.
Слайд3. Ранкове коло.
Слайд4. Фенологічні спостереження.
Слайд5. Робота з підручником.
Слайд6. Робота з підручником.
Слайд7. Колообіг води в природі.
Слайд8. Рухлива вправа.
- ЗВ (закріплення вивченого)
Слайд9-10. Виконайте дослід і з’ясуйте, що впливає на перехід води з одного стану в інший.
Слайд11. Поміркуй.
Слайд12. Виготовлення моделі колообігу води в природі.
Слайд13. Асоціативний кущ.
Слайд14. Фізкультхвилинка.
Слайд15-18. Робота в зошитах.
Слайд19. Інтерактивна вправа.
- Підсумок
Слайд20. Висновок.
Слайд21. Чи знаєте ви, що…
Слайд22. Домашнє завдання.
Слайд23. Вправа «Незакінчене речення».
- Рефлексія
Слайд24. Рефлексія. Оберіть оцінку власного успіху, в залежності від того, як ви працювали на уроці
