№020 - Які бувають явища природи
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг.
Урок №20.
Які бувають явища природи
Мета: ознайомити з поняттям «стихійні явища»; продовжувати формувати вміння наводити приклади тіл і явищ природи; описувати явища природи, висловлювати своє враження від них; розповідати про явища природи, що вивчалися і/або які доводилось спостерігати, виконувати самостійно/у парі/у групі дослідження тіла/явища природи за планом/інструкцією; вчити аналізувати виконання дослідження, називати чинники успіху; продовжувати формувати вміння працювати у спільноті, дотримуючись правил; виховувати дружні стосунки в класі, спільноті, розвивати увагу, мислення, мовлення.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд2. Організація класу.
Слайд3. Ранкове коло.
Слайд4. Фенологічні спостереження.
Слайд5. Пригадайте.
Слайд6. Робота в групах. Гра «Хто більше».
Слайд7. Словникова робота.
Слайд8. Робота з підручником.
Слайд9. Практичне завдання. Пошукова робота.
Слайд10. Рухлива вправа.
- ЗВ (закріплення вивченого)
Слайд11. Робота в зошитах.
Слайд12. Гра «Впізнай за звуком явище природи».
Слайд13. Робота з підручником.
Слайд14. Словникова робота.
Слайд15. Практичне завдання.
Слайд16. Поміркуй.
Слайд17. Дії під час стихійного лиха.
Слайд18. Моделюємо ситуацію.
Слайд19. Фізкультхвилинка.
Слайд20. Поміркуй.
Слайд21. Робота з підручником.
Слайд22-24. Робота в зошитах.
- Підсумок
Слайд25. Висновок.
Слайд26. Чи знаєте ви, що…
Слайд27. Домашнє завдання.
Слайд28. Вправа «Незакінчене речення».
- Рефлексія
Слайд29. Рефлексія. Оберіть оцінку власного успіху, в залежності від того, як ви працювали на уроці
