№016 - Як провести спостереження
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг.
Урок №16.
Як провести спостереження
Мета: ознайомити з поняттями «спостереження», «архів»; повторити тіла неживої і живої природи; тіла природи і ті, що створила людина; вчити складати перелік тіл неживої/живої природи на основі власних спостережень; пояснювати, як досягнення мети залежить від наполегливості й старанності; встановлювати зв’язки між ними; описує явища природи, висловлювати своє враження від них; вчити проводити спостереження тіл і явищ у найближчому природному оточенні за планом, фіксувати результати, презентувати їх; вчити аналізувати виконання дослідження, називати чинники успіху; продовжувати формувати вміння працювати у спільноті, дотримуючись правил; виховувати дружні стосунки в класі, спільноті, розвивати увагу, мислення, мовлення.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд2. Організація класу.
Слайд3. Ранкове коло.
Слайд4. Фенологічні спостереження.
Слайд5. Знайомимося з розділом.
Слайд6. Поміркуй.
Слайд7. Перегляд відео.
Слайд8. Робота з підручником.
Слайд9. Бесіда за змістом прочитаного.
Слайд10. Робота в зошитах.
Слайд11. Рухлива вправа.
Слайд12. Поміркуй.
Слайд13. Словникова робота.
Слайд14. Поміркуй.
- ЗВ (закріплення вивченого)
Слайд15. Пригадай.
Слайд16. Як правильно застосувати метод спостереження?.
Слайд17. Фіксація результатів дослідження.
Слайд18. Запам'ятай.
Слайд19. Робота з підручником.
Слайд20. Поміркуй.
Слайд21. Робота з підручником.
Слайд22. Фізкультхвилинка.
Слайд23. Назвіть об’єкти, за якими легше спостерігати. Поясніть чому.
Слайд24. Робота з підручником.
Слайд25-26. Робота в зошитах
- Підсумок
Слайд27. Висновок.
Слайд28. Чи знаєте ви, що…
Слайд29. Домашнє завдання.
Слайд30. Підсумок.
- Рефлексія
Слайд31. Рефлексія. Оберіть смайлика, який відповідає вашому настрою та покажіть відповідну цеглинку лего.
