Каталог матеріалів

Урок №30 для 3 класу з я досліджую світ за Н. Бібік - Рослини. Будова рослин

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Бібік.

Урок №30. Рослини. Будова рослин.

Мета: ознайомити учнів з будовою рослин, формувати вміння розрізняти органи рослин, називати їх, з'ясувати значущість кожної частини рослин; розвивати увагу, мислення, мовлення; виховувати естетичне сприймання рослин, дбайливе ставлення до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організаційний момент.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4-8. Відгадай загадку.

Слайд9. Назвіть усі предмети одним словом.

Слайд10. Слово вчителя.

Слайд11.Рухлива вправа.

Слайд12. Учені визначили такі групи організмів:

Слайд13. Запам’ятай.

Слайд14. Поміркуй.

Слайд15. Слово вчителя.

Слайд16. За світлиною розкажи де розселяються рослини.

Слайд17. Усі рослинки різні, але вони мають однакові частини – органи.

Слайд18. Перегляд відео «Будова рослин»

Слайд19. Робота в підручнику.

Слайд20. Висновок.

Слайд21. Порівняй грицики і суниці.

Слайд22. Розглянь окремі частини рослини, назви їх.

Слайд23. Назви органи рослини та для чого вони необхідні.

Слайд24. Фізкультхвилинка.

Слайд25. До нас на урок завітав дідусь.

Слайд26-27. Розповідь дідуся Кореня.

Слайд28. Поєднай назву рослини з відповідним фото плоду.

Слайд29-30. Дай відповідь на запитання.

Слайд31. Цікаво знати.

Слайд32. «Утворіть» пари: плід — листок.

Слайд33. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд34.Інтерактивне завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні