№020 - Як вода потрапляє в наш дім
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Бібік.
Урок №20.
Як вода потрапляє в наш?
Мета: Розказати дітям який шлях проходить вода, перш ніж потрапити в наш дім, дослідити, як фільтри очищують воду, виховувати бережливе ставлення до води і свого здоров’я.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд2. Ранкове коло.
Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.
Слайд4. Пригадай, як мандрує вода в природі?
Слайд5. Чи знаєш ти?..
Слайд6. Слово вчителя.
Слайд7. Поміркуй.
Слайд8. Проведемо дослід.
Слайд9. Рухлива вправа.
Слайд10. Проведемо дослід.
Слайд11. Як працюють фільтри?
Слайд12. Розглянь схему. Розкажи, як вода потрапляє в наш дім.
Слайд13. Продовж речення.
Слайд14. Поясни вислів.
Слайд15. Фізкультхвилинка.
Слайд16. Чому потрібно берегти воду?
Слайд17-18. Розглянь малюнки. Чи економно діти використовують воду?
Слайд19. Розкажи.
Слайд20-21. Використовуй воду економно.
Слайд22. Цікаво знати.
Слайд23. Розкажи.
Слайд24. Що треба робити, щоб шкідливі мікроби не потрапили до організму?
- ЗВ (закріплення вивченого)
Слайд25. Чому не можна пити неочищену воду?
- Підсумок.
- Рефлексія.
