Каталог матеріалів

Урок №12 для 3 класу з я досліджую світ за Н. Бібік - Що і як я досліджую

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Бібік.

Урок №12. Що і як я досліджую.

Мета: навчити розрізняти та використовувати різноманітні прилади для проведення досліджень та спостережень; вивчити будову термометра; формувати здатність до пошуку та засвоєння нових знань; виховувати любов до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Поміркуй.

Слайд5-10. Прочитай вірш «Чомучка»

Слайд11. Слово вчителя.

Слайд12. Рухлива вправа.

Слайд13. Пригадай. За допомогою яких органів чуття, людина може пізнавати світ?

Слайд14. Послухайте прикмети про мурах. Як ви гадаєте, звідки вони взялися?

Слайд15. Чи зручно спостерігати за крихітними мурашками? Який пристрій зможе допомогти?

Слайд16. Збільшувальні предмети.

Слайд17. Довідничок.

Слайд18. Цікаво знати.

Слайд19. Перегляд навчального відео.

Слайд20-22. Вимірювальні інструменти.

Слайд23. А як виміряти температуру тіла людини, повітря в кімнаті та на вулиці, води, ґрунту?

Слайд24. Фізкультхвилинка.

Слайд25. Відгадай загадку.

Слайд26. Словничок.

Слайд27. Які бувають термометри.

Слайд28. Розглянь будову термометра.

Слайд29. Сучасні термометри – електронні.

Слайд30. Робота в підручнику.

Слайд31-32. Хто з дітей спостерігає, а хто — проводить дослід?

Слайд33-35. Яким приладом ви скористаєтеся для дослідження даних об’єктів?

Слайд36. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд37. Висновок.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні