№010 - Природа — частина навколишнього середовища
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Бібік
Урок №10.
Природа — частина навколишнього середовища.
Мета: Формувати в учнів уявлення про навколишній світ і природу, вміння групувати об’єкти (належить, не належить до природи), вміння аналізувати і роботи висновки, доводити свою думку; розвивати спостережливість і кмітливість; виховувати бережливе ставлення до природи; формувати потребу у пізнанні природи.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд2. Організація класу.
Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефір.
Слайд4. Відгадай загадку.
Слайд5. Цікаво знати.
Слайд6. Слово вчителя.
Слайд7. Запам’ятай.
Слайд8. Без чого не можливе життя? Обери.
Слайд9. Слово вчителя.
Слайд10. Робота в підручнику.
Слайд11. Словничок.
Слайд12. Рухлива вправа.
Слайд13. Розглянь малюнки, назви їх одним словом.
Слайд14. Розглянь малюнок. Назви те, що належить до природи.
Слайд15. Словничок.
Слайд16. Прочитай вірш. Зроби висновок.
Слайд17-20. Пригадай, що спільного між людиною і тваринами.
Слайд21. Слово вчителя.
Слайд22. Фізкультхвилинка.
Слайд23-26. Що є відмінного між людиною, тваринами і рослинами?
Слайд27. Пригадай. Якою буває природа?
Слайд28-29. Жива природа – це все, що…
Слайд30. Назви об’єкти живої природи.
Слайд31-35. За малюнками розкажи, що зробила людина за зразками природи?
Слайд36. Домашнє завдання.
- ЗВ (закріплення вивченого)
Слайд37. Вправа «Встанови відповідність»
- Підсумок.
- Рефлексія.
