№071 - Чи може людина існувати без свійських тварин?
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинської, 3.Хитрої.
Урок №71.
Чи може людина існувати без свійських тварин?
Мета: ознайомлювати учнів з істотними ознаками диких і свійських тварин; учити визначати, яку користь приносять свійські тварини людині; розвивати спостережливість, увагу; виховувати дбайливе ставлення до тварин.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд2. Ранкове коло.
Слайд3. Організація класу.
Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.
Слайд5-7. Розглянь малюнки, які відмінності існують між свійськими й дикими тваринами.
Слайд8. Назви тварин. Розкажи, які з них дикі? Які свійські?
Слайд9. Завдяки свійським тваринам, люди отримують: цінні харчові продукти.
Слайд10. Рухлива вправа.
Слайд11. Завдяки свійським тваринам, люди отримують: цінні харчові продукти.
Слайд12. Сировину для промисловості.
Слайд13. Гній — важливе добриво для підвищення родючості ґрунту.
Слайд14. Лікарські препарати й вітаміни.
Слайд15. Живу тяглову силу: коней, віслюків, верблюдів і собак.
Слайд16. Розводять свійських тварин і на тваринницьких фермах І в домашніх господарствах.
Слайд17. І в домашніх господарствах.
Слайд18. Фізкультхвилинка.
Слайд19. Відгадай загадку і дізнаєшся кого особливо люблять в Україні.
Слайд20. Поясни прислів’я.
Слайд21. Кошик запитань.
Слайд22. Хто що дає?
Слайд23. Що означають вислови?
Слайд24. Домашнє завдання.
Слайд25. Висновок.
- ЗВ (закріплення вивченого)
Слайд26.Інтерактивне завдання.
- Підсумок
- Рефлексія
