Каталог матеріалів

Урок №53 для 3 класу з Я досліджую світ за І. Грущинська - На які групи поділяють культурні рослини?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинська, З. Хитра, І Дробязко.

Урок №53. На які групи поділяють культурні рослини?

Мета: ознайомити учнів із видами культурних рослин і зі значенням культурних рослин для людини; формувати інтерес до культурних рослин; пояснюючи сутність групування; наводити приклади кожної групи; розвивати навички логічного мислення і мовлення учнів; виховувати дружелюбність, любов до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Гра «Мікрофон»

Слайд5. Розглянь схему. За призначенням культурні рослини поділяються:

Слайд6. За світлинами назви харчові культурні рослини. Доповни власними прикладами.

Слайд7. Розглянь кормові культурні рослини. Доповни власними прикладами.

Слайд8. Розглянь прядивні культурні рослини.

Слайд9. Розглянь лікарські рослини. Доповни власними прикладами.

Слайд10. Розглянь квітково - декоративні рослини. Доповни власними прикладами.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Словничок.

Слайд13-16. Як людина використовує культурні рослини?

Слайд17. Фізкультхвилинка.

Слайд18. Як людина використовує культурні рослини?

Слайд19. Назви рослини, які «годують людину»

Слайд20. Назви рослини, які «одягають людину»

Слайд21. Назви рослини, які «лікують людину»

Слайд22. Розкажи.

Слайд23. Чи знаєте ви, як добувають олію?

Слайд24. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд25. Проведіть дослід.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні