Каталог матеріалів

Урок №25 для 3 класу з Я досліджую світ за І. Грущинська - Як відбувається забруднення води?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Грущинська, З. Хитра, І Дробязко.

Урок №25. Як відбувається забруднення води?

Мета: розкрити основні фактори забруднення водоймищ; виявити негативні зміни в природному оточенні, які є результатом господарської діяльності й поведінки людей; розвивати ціннісні орієнтації у ставленні до природи; вміння висловлювати судження, доводити твердження, порівнювати; вміння працювати в парі, групі.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація клас.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Відгадай загадку.

Слайд6. Гра «Мікрофон»

Слайд7. Розглянь картину «Враження. Схід Сонця» всесвітньо відомого художника Клода Моне.

Слайд8. Побесідуймо.

Слайд9. Прочитай вірш. Про яку воду говориться в вірші?

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Слово вчителя.

Слайд12. Довідничок.

Слайд13. Слово вчителя.

Слайд14. Прочитай вірш.

Слайд15. Слово вчителя.

Слайд16. Розглянь схему «Забруднення води». Доповни її власними прикладами.

Слайд17. Гра «Актори»

Слайд18. Фізкультхвилинка.

Слайд19. Поміркуй.

Слайд20. Закріплення вивченого матеріалу.

Слайд21. Досліди.

Слайд22. Чи знаєте ви, що…

Слайд23. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд24. Назви джерела забруднення вод.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні