Каталог матеріалів

Урок №22-23 для 3 класу з Я досліджую світ за І. Грущинська - Яке значення має вода для природи?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Грущинська, З. Хитра, І Дробязко.

Урок 22-23. Яке значення має вода для природи?

Мета: Формувати в школярів уявлення про значення воли в природі та житті людини; розвивати мовлення, мислення, вміння аналізувати інформацію, робити висновки, доводити свою думку . Виховувати бережливе ставлення до води, організованість, відповідальність за виконану роботу.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Поміркуй.

Слайд5. Поясни вислів.

Слайд6. Слово вчителя.

Слайд7. Ялпуг – найбільше озеро в Україні.

Слайд8. Світязь – найглибше озеро України.

Слайд9. Відгадай загадку.

Слайд10. Пригадай.

Слайд11. Дніпро - найбільша річка України.

Слайд12. Розкажи.

Слайд13. Досліди.

Слайд14. Продовж речення.

Слайд15. Робота в підручнику.

Слайд16. Поміркуй.

Слайд17. Рухлива вправа.

Слайд18-20. Навіщо вода потрібна тваринам?

Слайд21-22. Навіщо вода потрібна людям?

Слайд23-24. Розглянь малюнки. Чи економно діти використовують воду?

Слайд25. Фізкультхвилинка.

Слайд26. Розкажи.

Слайд27. Поміркуй.

Слайд28-29. Використовуй воду економно.

Слайд30. Розкажи.

Слайд31. Слово вчителя.

Слайд32. Творче завдання.

Слайд33. Кошик запитань.

Слайд34. Гра «Вірно – невірно»

Слайд35. Продовж речення.

Слайд36. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд37. Для роздумів.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні