№021 - Чому відбувається колообіг води в природі?
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Грущинська, З. Хитра, І Дробязко.
Урок №21.
Чому відбувається колообіг води в природі?
Мета: поглибити знання учнів про значення води, познайомити з кругообігом води в природі, розвивати логічне мислення, спостережливість, вчити міркувати на запропоновану тему, самостійно робити висновки, виховувати любов до природи, бережне відношення до неї.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд2. Ранкове коло.
Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.
Слайд4. Пригадай.
Слайд5. Робота в підручнику.
Слайд6-7 Запам’ятай.
Слайд8. Розглянь хмарки. Чим вони відрізняються? Чи бачив ти дві однакові хмарки?
Слайд9. Чому хмари не однакові?
Слайд10-11. Як утворюються хмари?
Слайд12. Чому падає дощ?
Слайд13-14. Відгадай загадку.
Слайд15. Рухлива вправа.
Слайд16. Словничок.
Слайд17. Перегляд відео «Кругообіг води в природі»
Слайд18. Розглянь схему.
Слайд19. Як відбувається колообіг води в природі?
Слайд20. Словничок.
Слайд21. Поміркуй.
Слайд22. Творче завдання.
Слайд23. Фізкультхвилинка.
Слайд24. Дай відповіді на запитання.
Слайд25. Доповни схему.
Слайд26. Цікавинка.
Слайд27-30. Цікаво знати.
Слайд31. Домашнє завдання.
- ЗВ (закріплення вивченого)
Слайд32. Вправа «ПОПС»
- Підсумок.
- Рефлексія.
