№002 - Що об’єднує людей зі світом живої природи?
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинська, З. Хитра, І Дробязко
Урок №2.
Що об’єднує людей зі світом живої природи?
Мета: поглиблювати знання учнів про різноманітність природи та її взаємозв'язки, розказати про спільні ознаки між живими організмами; формувати ключові компетентності: розвивати пізнавальну активність учнів, виховувати дбайливе ставлення до природи, уміння вчитися, уміння чітко й аргументовано висловлювати власну думку.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд2. Ранкове коло.
Слайд3. Організація класу.
Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.
Слайд5. Пригадай.
Слайд6. За малюнками розкажи, на які групи діляться живі організми
Слайд7. Рухлива вправа.
Слайд8. Дай відповіді на запитання.
Слайд9-13. Чи є у людини спільні риси із представниками живої природи?
Слайд14. Для життя людям, як і тваринам потрібні:
Слайд15. Фізкультхвилинка.
Слайд16-18. Цікаво знати.
Слайд19. Гра «Упізнай тваринку»
Слайд20-21. Розглянь, скільки часу потрібно тваринам і людям, щоб подолати відстань 100 метрів.
Слайд22. Обери те, що не потрібне рослинам для життя.
Слайд23. Домашнє завдання.
- ЗВ (закріплення вивченого)
Слайд24. Обери те, що потрібно людині для життя.
- Підсумок.
- Рефлексія.
