Каталог матеріалів

Урок №19 для 3 класу з Я досліджую світ за І. Грущинська - Чому вода — найзагадковіша речовина на Землі?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Грущинська, З. Хитра, І Дробязко.

Урок №19. Чому вода — найзагадковіша речовина на Землі?

Мета: ознайомити учнів з властивостями води, формувати уявлення про зміни станів води; розширити уявлення про взаємозв’язки води з іншими об’єктами природи; виховувати бережливе ставлення до води, розвивати вміння аналізувати, робити висновки; вчити працювати дружньо в групах, правильно і охайно проводити досліди;

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4.Відгадай загадку.

Слайд5. Пригадай. Використовуючи зображення, розкажи, що ти знаєш про воду.

Слайд6. Запам’ятай.

Слайд7. Розглянь малюнки. В яких станах зображена вода?

Слайд8. Запам’ятай.

Слайд9-10. Вода може переходити з одного стану в інший.

Слайд11. Словничок.

Слайд12. Рухлива вправа.

Слайд13. Висновок.

Слайд14. Довідничок.

Слайд15. Лід і крига легші за воду-рідину, тому плавають на її поверхні.

Слайд16-18. Дослідимо властивості води.

Слайд19. Дослід 2

Слайд20. Фізкультхвилинка.

Слайд21. Дослід 3

Слайд22. Запам’ятай.

Слайд23. Дослід 4

Слайд24. Досліди.

Слайд25. Висновок.

Слайд26. Гра «Мікрофон»

Слайд27. Домашнє завдання.

Слайд28. Плесни в долоньки, якщо це не розчиниться у воді.

Слайд29. За яких умов вода перетворюється на пару?

Слайд30. Розглянь картину «Айсберги». Виконай завдання в зошиті.

Слайд31. Для роздумів.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд32. Інтерактивне завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні