№052 - Розпорядок дня.
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника В.Андрусенко, Н. В. Котелянець, В. В. Вдовенко, О. В
Урок №52.
Розпорядок дня.
Мета: Ознайомити учнів із типовим розпорядком дня, розкрити його вплив на здоров′я, навчати дітей організовувати свою працю і відпочинок та правильно; вчити учнів складати розпорядок дня за малюнками, сформувати навички особистої гігієни; виховувати охайність, організованість, працьовитість.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд2-3. Прослухаймо вірш та налаштуймося на роботу.
Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.
Слайд5-6. Почитай вірш «Галя-Невстигаля»
Слайд7. Дай відповіді на запитання.
Слайд8. Запам’ятай.
Слайд9. Словничок.
Слайд10. Розглянь малюнок, розкажи про розпорядок дня школярів.
Слайд11. Запам’ятай.
Слайд12. Рухлива вправа.
Слайд13. Розглянь малюнок. Котра година на годиннику?
Слайд14-15. Поміркуй.
Слайд16. Поспілкуймося.
Слайд17. Розкажи.
Слайд18. Поспілкуймося.
Слайд19. Розкажи.
Слайд20. Перегляд навчального відео.
Слайд21. Фізкультхвилинка.
Слайд22. Які справи виконують діти у вірші?
Слайд23. Розкажи.
Слайд24. Побесідуймо.
Слайд25. Який відпочинок активний, а який пасивний?
Слайд26. Вправа «Мікрофон»
Слайд27. Домашнє завдання.
- ЗВ (закріплення вивченого)
Слайд28. Висновок.
- Підсумок.
- Рефлексія.
