Каталог матеріалів

Урок №40 для 3 класу з Я досліждую світ за І. Андрусенко - Птахи.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І.В.Андрусенко, Н. В. Котелянець, В. В. Вдовенко, О. В

Урок №40. Птахи.

Мета: Розширити та уточнити знання учнів про різноманітність птахів, про їх основні ознаки та умови проживання; вчити наводити приклади і розпізнавати птахів найближчого оточення, формувати вміння порівнювати птахів, групувати їх за способом життя.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2-3. Посміхнімось у відповідь Сонечку та висловимо впевненість у собі і своїх знаннях.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Розглянь різних птахів. Що в них спільного, а чим вони відрізняються?

Слайд6. Будова птаха.

Слайд7. Довідничок.

Слайд8. Снігур має короткий та товстий дзьоб, за допомогою якого розлущує насіння.

Слайд9. Яструб, орел і сова мають гострі, загнуті донизу дзьоби, якими розривають здобич.

Слайд10. Слово вчителя .

Слайд11-12. Де птахи будують гнізда.

Слайд13. Рухлива вправа.

Слайд14-16. Де птахи будують гнізда.

Слайд17-18. Цікавинка.

Слайд19. Як ти гадаєш, чи всі птахи літають? Що ти знаєш про зображеного птаха? Намалюй або наклей фото ще одного нелітаючого птаха.

Слайд20. Обведи зображення тих тварин, яких ти бачив/бачила. Опиши їх.

Слайд21. Обговоріть у парах такі запитання.

Слайд22. Розглянь птахів. Як їх називають?

Слайд23. Фізкультхвилинка.

Слайд24. Розкажи.

Слайд25. Торбинка цікавинок.

Слайд26. Пташина вікторина.

Слайд27. Обери правильні продовження речень.

Слайд28. Відгадай загадку.

Слайд29. З’єднай за допомогою ліній назви частин тіла птаха з їх зображенням.

Слайд30. Домашнє завдання.

Слайд31. Запам’ятай.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд32. Висновок.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні