Каталог матеріалів

Урок №20 для 3 класу з Я досліждую світ за І. Андрусенко - Що треба робити, щоб зберегти чисте повітря?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І.В.Андрусенко, Н. В. Котелянець, В. В. Вдовенко, О. В. Агєєва

Урок №20. Що треба робити, щоб зберегти чисте повітря?

Мета: Розповісти учням про чинники забруднення повітря, допомогти навчитися аналізувати, порівнювати та робити висновки; необхідність охорони повітря від забруднень, виховувати дбайливе ставлення до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Пригадай. Які властивості має повітря?

Слайд5. Цікаво знати.

Слайд6. Пригадай.

Слайд7. Слово вчителя.

Слайд8. За малюнками розкажи, що забруднює повітря.

Слайд9. Для роздумів.

Слайд10. Довідничок.

Слайд11. За малюнками розкажи як люди бережуть повітря?

Слайд12. Слово вчителя.

Слайд13. Цікавинка.

Слайд14. Одна тополя виділяє стільки кисню, як три липи, чотири сосни або сім ялин.

Слайд15. Обери те, що людина може робити для того, щоб повітря було чистішим.

Слайд16. Робота в підручнику.

Слайд17. Довідничок.

Слайд18-22. Розглянь світлини. Як відпочивають діти? Які ігри корисні?

Слайд23. Розкажи.

Слайд24. Рухлива вправа.

Слайд25. Досліди.

Слайд26. Запам’ятай.

Слайд27. Як ти гадаєш?

Слайд28. Довідничок.

Слайд29. Запам’ятай.

Слайд30. Фізкультхвилинка.

Слайд31-35. Розглянь світлини кімнатних рослин, які очищають повітря.

Слайд36. Розкажи.

Слайд37. Розгляньте малюнки. Чим забруднюється наше повітря? Що треба робити, щоб берегти повітря чистим?

Слайд38. Обери місця де відпочинок корисний для здоров’я.

Слайд39. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд40. Цікаво знати.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні