№014 - Стани води.
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І.В.Андрусенко, Н. В. Котелянець, В. В. Вдовенко, О. В. Агєєва
Урок №14.
Стани води.
Мета: формувати в учнів уявлення про воду, про зміни станів води, вміння встановлювати взаємозв’язки води з об’єктами живої і неживої природи, розвивати дослідницький підхід до пізнання властивостей води. Розвивати спостережливість, пам'ять, мислення, наукове світорозуміння. Виховувати бережне ставлення до води.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд2. Ранкове коло.
Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.
Слайд4. Відгадай загадку.
Слайд5. Розкажи.
Слайд6-10. Де вода трапляється в природі?
Слайд11. Рухлива вправа.
Слайд12-14. Яка буває вода?
Слайд15. Розглянь малюнки. В яких станах зображена вода?
Слайд16. Запам’ятай.
Слайд17. Коли вода переходить з рідкого стану в твердий?
Слайд18. Коли вода переходить з рідкого стану в газоподібний?
Слайд19. Висновок.
Слайд20. Робота в підручнику.
Слайд21. Фізкультхвилинка.
Слайд22. Цікавинка.
Слайд23. Чи знаєш ти, що таке сніжинки?
Слайд24. Розглянь сніжинку.
Слайд25-29. Розглянь фото сніжинок під мікроскопом.
Слайд30. Дай відповідь на запитання.
Слайд31. Цікаво знати.
Слайд32. Домашнє завдання.
Слайд33. Гра «Кому потрібна вода»
- ЗВ (закріплення вивченого)
Слайд34.Інтерактивне завдання.
- Підсумок.
- Рефлексія.
