№012-13 - Речовини та матеріали. Використання їх людиною.
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І.В.Андрусенко, Н. В. Котелянець, В. В. Вдовенко, О. В. Агєєва
Урок №12-13.
Речовини та матеріали. Використання їх людиною. Узагальнення і систематизація знань учнів. Діагностична робота №1.Тема « Я люблю свою країну. Досліджую тіла та речовини в природі.»
Мета: продовжувати вивчати речовини та матеріали; ознайомити з поняттям «сорбет»; виявляти у своєму оточенні тіла класифікувати їх за певними ознаками (формою, кольором, станом тощо); вчити порівнювати їх за зовнішніми ознаками/на основі досліджених властивостей; продовжувати формувати вміння працювати у спільноті, дотримуючись правил; виховувати дружні стосунки в класі, спільноті, розвивати увагу, мислення, мовлення. Узагальнити та повторити здобуті знання.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд2. Ранкове коло.
Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.
Слайд4-7. Вправа «Вітання». Вчитель говорить – діти відтворюють слова рухами.
Слайд8. Наведіть приклади об'єктів природи. У які групи їх можна об'єднати?
Слайд9. Розглянь навколо. Назви предмети, що тебе оточують.
Слайд10-11. Слово вчителя.
Слайд12. Рухлива вправа.
Слайд13. Поміркуй.
Слайд14-20. Розглянь фото. Визнач речовини у твердому, рідкому та газоподібному станах. З’ясуй, які тіла містять воду, повітря та метали.
Слайд21. Приготуй із дорослими фруктове морозиво.
Слайд22. Словничок.
Слайд23. Фізкультхвилинка.
Слайд24. Запам’ятай.
Слайд25. Робота в підручнику.
Слайд26. Цікаво знати.
Слайд27. Досліди матеріали. Назви властивості, знайди спільні ознаки.
Слайд28. Домашнє завдання.
Слайд29. Дай відповіді на запитання.
Слайд30. Запам’ятай.
- ЗВ (закріплення вивченого)
Слайд31. Вправа «ПОПС»
- Підсумок.
- Рефлексія.
