№010 - Різноманітність тіл неживої та живої природи.
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І.В.Андрусенко, Н. В. Котелянець, В. В. Вдовенко, О. В. Агєєва
Урок №10.
Різноманітність тіл неживої та живої природи.
Мета: розширювати знання учнів про різноманітність природи; розвивати вміння групувати об’єкти неживої та живої природи, порівнювати об’єкти (тіла) живої та неживої природи з метою виявлення відмінностей між ними; виявляти у природному оточенні тіла неживої і живої природи, встановлювати зв’язки між ними; виявляти у своєму оточенні тіла неживої природи і класифікувати їх за певними ознаками (формою, кольором, станом тощо); розвивати пізнавальну активність учнів; виховувати дбайливе ставлення до природи;
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд2. Ранкове коло.
Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.
Слайд4. Послухайте вірш. Зробіть висновок.
Слайд5-8. Вправа «Я почну, а ти продовжуй»
Слайд9. Розгляньте малюнки, назвіть їх одним словом.
Слайд10. Погляньте навколо себе. Назвіть, що вас оточує. Як ви гадаєте, що з того, що вас оточує, належить до тіл природи? Що — ні?
Слайд11. Запам’ятай.
Слайд12. Словничок.
Слайд13. Слово вчителя.
Слайд14. Рухлива вправа.
Слайд15. Словничок.
Слайд16-20. Розглянь тіла. Дай кожному характеристику.
Слайд21. Запам’ятай.
Слайд22-24. Наприклад.
Слайд25. Фізкультхвилинка.
Слайд26. Робота в підручнику.
Слайд27. Словничок.
Слайд28-31. Назви речовини, з яких складаються тіла. Доведи свою думку.
Слайд32. Які тіла рукотворні, а які природні.
Слайд33-36. Стрілочка якого кольору, вказує на правильну відповідь. Чому?
Слайд37. Домашнє завдання.
- ЗВ (закріплення вивченого)
Слайд38. Кошик запитань.
- Підсумок.
- Рефлексія.
